Puzzle Geant Djeco

16 stycznia 2017 r.

Dziś nietypowa recenzja, a bardziej prezentacja...

Chciałbym Wam pokazać Puzzle Djeco z serii Geant. U nas to jest hit!

My jesteśmy na etapie układania puzzli pt. "Daisy i jej przyjaciele" (trzylatek). Jest tu sześć zwierzątek o różnym kształcie i liczbie elementów:
- 9 puzzli: kaczka i piesek,
- 12 puzzli: owca i świnka,
- 15 puzzli: krówka i osiołek.
Każde zwierzątko ma swoją miniaturkę (do pomocy).

Mamy te puzzle już od wiosny zeszłego roku i na początku układaliśmy tylko kaczkę i pieska. Reszta była za trudna. Dziś układamy już wszystkie elementy, ale czasem potrzebujemy jednak chwili zastanowienia, zwłaszcza przy bardzo podobnych puzzlach przedstawiających grzbiet krówki, owieczki lub osiołka.

Puzzle są świetne: mają nieregularne kształty (dopasowane do każdego zwierzątka), są duże, sztywne (prawie pancerne) i powleczone taką śliską powłoką, która sprawia, że są jeszcze bardziej trwałe. Układamy te puzzle dość często i to od dawna i nie zagiął się jeszcze żaden element, serio! Ba, nie zauważyłem nawet zarysowania. Nie będzie przesadą jak stwierdzę, że są jak nowe. Do tego, obrazki są na prawdę bardzo ładne i podobają się dzieciom. Puzzle są duże, dlatego atrakcyjne dla maluchów. A do tego bardzo sztywne pudełko - mały próbował na nim siadać (na pustym) i nic się nie stało...

Puzzle te nie są więc jednorazowe, a na lata (my zostawimy je dla następnego szkraba i jestem przekonany, że nie zostaną nadgryzione zębem czasu i malucha:)

Popatrzcie jak one wyglądają (zdjęcia trochę ciemne, ale robiliśmy je dziś około 18stej, a jak wiadomo, słońca o tej porze jeszcze nie uświadczysz).

Pudełko i jego zawartość

image

Kaczuszka
image

image

Piesek
image

image

Świnka
image

image

Owieczka
image

Osiołek
image

image

Solidne puzzle
image

image

Takie puzzle są oczywiście do nabycia w naszym sklepie! Mamy całkiem fajną ofertę tej serii Djeco:

Przedstawione tu puzzle "Daisy i jej przyjaciele"
image

Puzzle dla dwulatków "Misty i przyjaciele"
image

Puzzle dotykowe "Farma"
image

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie