Sortuj według:

7 Cudów Świata jest świetnie zbalansowaną grą o rozwoju cywilizacji, a przy tym szybką i niezwykle przyjemną. Jest to gra strategiczna od 2 aż do 7 graczy! Zdobywca wielu prestiżonych nagród.

Cena: 111.00
Producent: REBEL.pl

Gra idealna dla miłośników dinozaurów. Jak dobrze znasz te prehistoryczne zwierzęta? Przekonasz się podczas niejednej rozgrywki...

Cena: 46.00
Producent: REBEL.pl

Pierwszy dodatek do bardzo przyjemnej gry rodzinnej Domek, dzięki któremu nie tylko urozmaicimy sobie rozgrywkę, ale również będziemy mogli zagrać w 5-6 osób, a także wypróbujemy partię jednoosobową!

Cena: 55.00
Producent: REBEL.pl

Gra za każdym razem oferuje inną kombinację postaci oraz kolejność ich pojawiania się, dzięki czemu ma wysoką regrywalność. Gracze cały czas muszą śledzić swoje poczynania, a czasem nawet blefować, by zebrać najlepsze wskazówki. Idealna dla fanów opowieści o Sherlocku Holmesie jak i graczy lubiących szybkie gry dwuosobowe.

Cena: 55.00
Producent: REBEL.pl

Broad Peak jest rozszerzeniem gry K2 i zawiera dwa nowe scenariusze zainspirowane dokonaniami polskich himalaistów na masywie Broad Peak w 1984 roku.

Cena: 49.00
Producent: REBEL.pl

Lubisz gry towarzyskie, w których zgaduje się hasła przez pokazywanie, rysowanie i opowiadanie? Koncept to pomysł, którego jeszcze nie było. Zaproś swoich znajomych do tej gry i po raz kolejny bawcie się świetnie wytężając umysł i odnajdując właściwe skojarzenia.

Cena: 85.00
Producent: REBEL.pl

Opakowanie 100 koszulek o rozmiarze 41x63 mm, które pasują m.in do kart z gier: Talisman: Magia i Miecz, Horror w Arkham oraz Gra o Tron, Chaos w Starym Świecie

Cena: 7.00
Producent: REBEL.pl
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie