Sortuj według:

Gra rodzinna, od której często zaczyna się przygoda z planszówkami. Waszym zadaniem będzie zasiedlenie wyspy Catan poprzez budowę dróg, osad i miast. Przeszkadzać Wam może złodziej lub nasłany na Was rycerz. Całe szczęście, że Wy również możecie zatrudnić rycerza i zrewanżować się swoim przeciwnikom...

Cena: 95.00
Producent: Galakta

Ten dodatek umożliwia rozgrywkę dla 5-6 osób w grę „Osadnicy z Catanu“ / "Catan"

Cena: 67.00
Producent: Galakta

Catan: Pojedynek to idealna gra nie tylko dla fanów Catanu, ale także dla tych, którzy szukają przyjemnej gry dla dwóch osób. Catan powraca w pełnej krasie i zaprasza wszystkich do budowania, wydobywania surowców i wytyczania nowych dróg na bogatej w zasoby naturalne, pięknej wyspie.

Cena: 75.00
Producent: Galakta

Jedna z lepszych strategicznych gier planszowych na rynku! Mroczna tematyka i dużo negatywnej interakcji... Wcielasz się w rolę jednego z czterech bogów chaosu i starasz się siać jak największe spustoszenie. Ten, który dokona największych zniszczeń, wygrywa.

Cena: 333.00
Producent: Galakta

Bardzo dobra przygodowa gra planszowa w klimacie książek i filmów o Draculi. W tej grze, jedna osoba wciela się w rolę tytułowego Draculi i porusza po planszy w sekrecie, natomiast pozostali zostają Łowcami, których jedynym celem jest schwytanie uciekiniera. Czy misja się powiedzie?

Cena: 185.00
Producent: Galakta

Gra w stylu escape room, która w 2017 roku zdobyła tytuł Zaawansowanej Gry 2017 Roku Kennerspiel des Jahres! EXIT to trzy gry, z których każda postawi Was w innej sytuacji. W tej części spróbujecie odkryć tajemnicę pewnego laboratorium...

Cena: 49.90
Stara cena: 54.90
-9%
Producent: Galakta

Horror w Arkham to przygodowa gra planszowa inspirowana prozą mistrza grozy H.P.Lovecrafta, przeznaczoną dla 1-8 graczyo czasie rozgrywki od 2 do nawet 4 godzin.

Cena: 179.00
Producent: Galakta

Gra karciana sprytu i blefu dla 2 osób. Każdy z graczy prowadzi drużynę Żarliwych (Ragers), wojowników rozstrzygających święte spory pomiędzy plemionami podczas trzech dni Wielkiego Wiecu.

Cena: 35.00
Producent: Galakta

Gra planszowa Star Wars: Rebelia pozwala graczom odtworzyć emocjonujące starcie pomiędzy Sojuszem Rebeliantów a Imperium Galaktycznym. Obejmij kontrolę nad siłami Imperium i uwolnij ich potęgę militarną, aby odnaleźć bazę rebeliantów albo wywołaj Rebelię na szeroką skalę!

Cena: 335.00
Producent: Galakta
Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie